Wycieczki

Poznaj Walencję nocą
Wycieczki po Walencji

WALENCJA TAPAS TOUR - TAPASY I WINO W WALENCJI

Wycieczki po Walencji to nie tylko zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta ale też zapoznanie się z lokalną gastronomią w najlepszy możliwy sposób- tapas tour.

Czytaj dalej
Wycieczki po Walencji

GHOST TOUR - MROCZNE SEKRETY WALENCJI

Miasto nocą - a szczególnie wycieczki po Walencji nocą - to przeżycie magiczne. Fascynujące, tajemnicze i inspirujące historie o których nie śniło się nawet najstarszym mieszańcom.

Czytaj dalej
Wycieczki po Walencji

NIGHT BIKE TOUR - WYCIECZKI PO WALENCJI ROWEREM

Nocna przejażdżka rowerowa po Walencji to najlepszy sposób, by w innej niż zazwyczaj formie poznać to niezwykłe miasto, a w dodatku poczuć pozytywną moc uwolnionych endorfin!

Czytaj dalej
Wycieczki po Walencji

PAELLA WORKSHOP

Paella to kolejny symbol Walencji! Dlaczego? To pyszne danie z ryżu z owocami morza lub mięsem rządzi na hiszpańskich stołach od wieków, ale to ponoć w Walencji zawsze jest najsmaczniejsza. Sprawdziliśmy to i potwierdzamy! W Walencji zjemy najlepszą paellę, a jaki jest jej sekret?

Czytaj dalej
Wycieczki po Walencji

POKAZ FLAMENCO

Choć kolebką tańca flamenco jest Andaluzja, to i w Walencji znalazło się dla niego specjalne miejsce. Zaprowadzimy Was na niesamowite show wykonywane przez największych andaluzyjskich artystów. Zachwyć się z nami niesamowitą muzyką i pełnymi pasji tancerzami.

Czytaj dalej
Wycieczki po Walencji

WALENCJA FALLAS

Las Fallas, największy festiwal ognia w Hiszpanii warto przeżyć jak prawdziwy mieszkaniec Walencji. Trzeba wiedzieć co w trawie piszczy, w której dzielnicy jest konkurs na najlepszą paelle, gdzie serwują prawdziwą Agua de Valencia, kim jest La Fallera i gdzie można ją spotkać i najważniejsze - gdzie sie pali?

Czytaj dalej
TESTIMONIALS

Co mówią o nas nasi klienci?

O Valencia City By Night

Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Wam organizację niezapomnianych chwil w Walencji - przede wszystkim wtedy, gdy nad miastem zachodzi już słońce.

© HelloWeAreSocial · Made with for great people.

Znajdź nas na

Newsletter