Eventy

Nasze propozycje
WALENCJA EVENTY

BANKIETY, IMPREZY ZAMKNIĘTE, SALE KONGRESOWE

Walencja Eventy - wystawne kolacje, bankiety, czy też firmowe wyjazdy łączą się z doborem właściwego miejsca i odpowiednich atrakcji. Chciałbyś wynająć niepowtarzalną powierzchnię w Nowoczesnym Mieście Nauki i Sztuki?

Czytaj dalej
WALENCJA EVENTY

REZERWACJE HOTELI, RESTAURACJI, KLUBÓW

Hoteli i restauracji w mieście jest mnóstwo, ale czy te, które wybieramy na chybił trafił spełnią nasze oczekiwania i gusta? Rezerwujemy miejsca wyjątkowe, które spełnią właśnie Twoje wymagania. Przekonaj się, że z nami to bardzo proste.

Czytaj dalej
WALENCJA EVENTY

ŚLUBY, ZARĘCZYNY, WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

Marzy Ci się romantyczny ślub nad brzegiem morza? Przyjęcie weselne w stylu hiszpańskim? A może chcesz zorganizować ostatnią imprezę jako singiel? Ten wyjątkowy dzień może zamienić się w przygodę życia, a my jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.

Czytaj dalej
WALENCJA EVENTY

PRYWATNY TRANSPORT VIP, WYNAJEM SAMOCHODÓW

Transport to kluczowa sprawa przy organizacji wyjazdu zagranicznego. Jeżeli nie lubisz zdawać się na przypadek, chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort nie przepłacając przy tym, zdaj się na porady naszych konsultantów.

Czytaj dalej
WALENCJA EVENTY

IMPREZY SPORTOWE, BILETY NA MECZE

Zrealizuj z nami swoje sportowe pasje. Organizujemy nie tylko zwiedzanie słynnego stadionu Mestalla w centrum Walencji, ale również wejściówki na mecze ligi hiszpańskiej. Chcesz wiedzieć jakie inne atrakcje sportowe czekają na Ciebie w Walencji?

Czytaj dalej
WALENCJA EVENTY

IMPREZY KULTURALNE: FESTIVALE, OPERY, OCEANARIUM

Świetnym dopełnieniem pobytu w Walencji mogą być odbywające się cyklicznie imprezy kulturalne oraz liczne przedstawienia i opery w monumentalnych gmachach typowej dla Walencji architektury. Polecamy również nocne wizyty w Oceanarium.

Czytaj dalej
WALENCJA EVENTY

LAS FALLAS – REZERWACJA BALKONÓW

Rezerwacja balkonów brzmi tajemniczo? Tradycja sztucznych ogni na placu ratuszowym to jedna z najbardziej fascynujących i zadziwiających tradycji Walencji w czasie festiwalu ognia Las Fallas. Balkony to nasz sposób na Twoje jeszcze silniejsze przeżycia.

Czytaj dalej
WALENCJA EVENTY

POLA GOLFOWE - ORGANIZACJA WYJAZDÓW

A może jesteś fanem golfa i marzy Ci się gra na zawsze słonecznym, polu w Hiszpanii? Chcesz zorganizować wyjazd dla przyjaciół? Nasze kompleksowe usługi sprawią, że Twoim jedynym zmartwieniem będzie trafienie do dołka.

Czytaj dalej
TESTIMONIALS

Co o nas mówią nasi klienci?

O Valencia City By Night

Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Wam organizację niezapomnianych chwil w Walencji - przede wszystkim wtedy, gdy nad miastem zachodzi już słońce.

© HelloWeAreSocial · Made with for great people.

Znajdź nas na

Newsletter