Valencia City By Night

NAJLEPSZA PAELLA W WALENCJI - LEKCJA GOTOWANIA

Najlepsza paella w Walencji? My wiemy, gdzie ją zjesz! Co więcej – nauczymy Cię jak ją przyrządzić !Paella to przecież symbol Walencji! Dlaczego? To pyszne danie z ryżu z owocami morza lub mięsem rządzi na hiszpańskich stołach od wieków, ale to ponoć w Walencji zawsze jest najsmaczniejsza. Sprawdziliśmy to i potwierdzamy! W Walencji zjemy najlepszą paellę, a jaki jest jej sekret?

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju warsztaty kulinarne – Najlepsza paella w Walencji – lekcja gotowania, na których nauczymy się jak krok po kroku przygotować to wyjątkowe danie. Pod okiem doświadczonego kucharza stworzycie swoją własną paellę, poznając sekrety najzdolniejszych hiszpańskich kucharzy. Tradycyjna receptura, profesjonalni kucharze i oryginalne składniki gwarantują nie tylko bogaty warsztat, ale również wspaniałe doświadczenia smakowe.
To świetny sposób na ciekawą formę zabawy integracyjnej na świeżym powietrzu lub rodzinne spotkanie.

Najlepsza paella w Walencji – Lekcja gotowania

Czas trwania wycieczki: 4 h
W programie: przeprawa łódką po największym naturalnym jeziorze w Hiszanii stanowiącym jednocześnie opokę Parku Naturalnego – Albufery do małego krytego strzechą gospodarstwa, gdzie na wolnym powietrzu odbędzie się przyrządzanie najpopularniejszego dania w całym regionie. Po gotowaniu uroczysta degustacja – to najważniejszy punkt wycieczki. Domowa PAELLA zakrapiana domowym winem smakuje najlepiej!

 

Marzy Ci się indywidualna lekcja? Nie ma sprawy! Skontaktuj się z nami, a my spełnimy Twoje marzenie!

Kontakt

Napisz do nas

  BIURO

  Social Share

  Kontakt

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

  O Valencia City By Night

  Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Wam organizację niezapomnianych chwil w Walencji - przede wszystkim wtedy, gdy nad miastem zachodzi już słońce.

  © HelloWeAreSocial · Made with for great people.

  Znajdź nas na

  Newsletter