Valencia City By Night

POLE GOLFOWE

A może jesteś fanem gry w golfa i marzy Ci się gra na hiszpańskim, słonecznym, zielonym polu golfowym ? Chciałbyś zmierzyć się wraz z grupą przyjaciół, a może zorganizować swój własny turniej? Tu również mamy coś dla Ciebie! Walencja golf to oferta skierowana właśnie do Ciebie!

Dzięki nasilającemu się trendowi golfowemu w ostatnich latach w regionie Walencji powstało wiele bardzo dobrych pól golfowych oferujących swoje usługi na najwyższym światowym poziomie. Zawsze słoneczna pogoda sprzyja rozwojowi tego sportu, a doskonale przygotowana powierzchnia gwarantuje tylko dobre emocje.Walencja golf to oferta skierowana do wszystkich pasjonatów tego wyjątkowego sportu, którzy chcieliby spróbować swych sił na wiecznie zielonych, hiszpańskich polach!

Napisz do nas kiedy chciałbyś się pojawić w Walencji, a my zorganizujemy  transport, zrobimy rezerwację i będziemy z Tobą na miejscu, aby niczego Ci nie zabrakło!

Kontakt

Napisz do nas





  BIURO

  Social Share

  Kontakt

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

  O Valencia City By Night

  Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Wam organizację niezapomnianych chwil w Walencji - przede wszystkim wtedy, gdy nad miastem zachodzi już słońce.

  © HelloWeAreSocial · Made with for great people.

  Znajdź nas na

  Newsletter