Valencia City By Night

WALENCJA GHOST TOUR - MROCZNE SEKRETY WALENCJI

Walencja Ghost Tour – zobacz z nami puste, ciemne przestrzenie Walencji, zwróć uwagę na portrety patrzące na nas ze ścian kościołów, kręte uliczki – które po zmroku zamieniają się w labirynt, w którym prawda miesza się z fikcją, przyziemne detale urastają do rangi metafizyki, a to, co wyśnione, może stać się prawdziwe.

Walencja jest miastem świętych męczenników, których czcimy również w Polsce. Walencja jest również miastem, gdzie święta inkwizycja jeszcze do nie dawna wyznaczała losy wielu „niewiernych”, jest miejscem, gdzie jako pierwszy w Europie powstał szpital dla opętanych czarnymi mocami.To wszystko i jeszcze więcej pikantnych historii i szczegółów z życia mieszkańców możecie się dowiedzieć na jedynej takiej wycieczce po zmroku. Na zakończenie wycieczki proponujemy zapić wszystko lokalnymi trunkami w najbardziej „odjechanych” barach średniowiecznej dzielnicy grzechu i rozpusty.

Walencja Ghost Tour

Czas trwania wycieczki: około 4h
Miejsce: Barrio del Carmen, Walencja

W programie :

Zwiedzanie z przewodnikiem najciekawszych miejsc historycznej dzielnicy Carmen, wizyta w mrożących krew w żyłach zaułkach i najlepsze historie o duchach o których wiedzą tylko najstarsi mieszkańcy Walencji i nasi przewodnicy!

Kontakt

Napisz do nas

  BIURO

  Social Share

  Kontakt

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

  O Valencia City By Night

  Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Wam organizację niezapomnianych chwil w Walencji - przede wszystkim wtedy, gdy nad miastem zachodzi już słońce.

  © HelloWeAreSocial · Made with for great people.

  Znajdź nas na

  Newsletter