WE CREATE. YOU CELEBRATE

WYCIECZKI PO WALENCJI NOCĄ I NIE TYLKO
Valencia City By Night

Kim jesteśmy i dlaczego właśnie Nasza Firma Eventowa w Walencji?

Valencia City By Night to jedyna polskojęzyczna firma eventowa w Walencji zajmująca się również organizacją wycieczek prywatnych.

Nasz zespół tworzy grono ludzi z pasją i motywacją do działania. Jesteśmy teamem, który uzupełnia się w każdej dziedzinie. Profesjonalne tłumaczenia, znawcy sztuki, wspaniali przewodnicy po historii miasta, wybitni znawcy gastronomii i regionalnych win, doskonali organizatorzy  i ponad wszystko sułtani życia nocnego zakochani w dobrej muzyce i hiszpańskim klimacie.

Valencia City By Night powstała po to, aby pokazać autentyczność Walencji pod każdym jej aspektem. Dobra organizacja każdego wyjazdu czy to firmowego czy tego prywatnego nie kończy się wraz z obiadem i pożegnaniem przewodnika, który opowiada nam o dziejach miasta. Warto pamiętać, że noc jest doskonałym uzupełnieniem programu wycieczki, konferencji czy wyjazdu integracyjnego.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każdy znalazł coś dla siebie i wywiózł z miasta najlepsze wspomnienia. Dążymy do perfekcji i przykładamy wagę do detali. Każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie i niesztampowo pragnąc, aby nasi klienci powracali z nowymi pomysłami. Zaufaj zespołowi, któremu przyświeca pasja i chęć niesienia uśmiechu.

 

Zajmujemy się kompleksową organizacją:

  • Eventów
  • Imprez firmowych
  • Wyjazdów integracyjnych
  • Gal i konferencji firmowych
  • Wycieczek prywatnych

NAJLEPSZY TEAM PROFESJONALNYCH PRZEWODNIKÓW

Zaufaj profesjonalistom! Nasz team to grupa ludzi z pasją, która z powodzeniem łączy wiedzę ze sporą dozą dobrego humoru i niebanalnym podejściem do klienta. Z nami poznasz wszystkie sekrety Walencji

KOMPLEKSOWE USŁUGI SZYTE NA MIARĘ TWOICH OCZEKIWAŃ

Lubimy wyzwania i indywidualne podejście do każdego klienta. Tworzymy kompleksowe usługi zapewniając najwyższe standardy i konkurencyjne ceny.

CENTRUM REZERWACJI HOTELI, KLUBÓW I RESTAURACJI

Rezerwujemy stoliki w najlepszych i sprawdzonych restauracjach i knajpkach w Walencji. Organizujemy bankiety, kolacje firmowe, hiszpański catering czy romantyczne kolacje.

BILETY NA IMPREZY SPORTOWE, WEJŚCIÓWKI, MECZE PIŁKARSKIE

Zrealizuj z nami swoje sportowe pasje. Organizujemy nie tylko zwiedzanie słynnego stadionu Mestalla w centrum Walencji, ale również wejściówki na mecze, bilety VIP, czy spotkania z piłkarzami.

Nasi ludzie

Poznaj nasz team

Poznaj ludzi, za którymi stoi pasja i miłość do hiszpańskiej kultury

Kamila Gąsiewska CEO

Joanna Nyk Dyrektor Generalny

Maciek Gąsiewski Koordynator projektów

Alicia Senón Koordynator projektów

O Valencia City By Night

Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Wam organizację niezapomnianych chwil w Walencji - przede wszystkim wtedy, gdy nad miastem zachodzi już słońce.

© HelloWeAreSocial · Made with for great people.

Znajdź nas na

Newsletter