Walencja nocą

Najlepsze miasto w Hiszpanii

sec title

Życie nocne Walencji – nowy projekt najlepszego teamu w mieście

Gru 26 Walencja 0 Comment

Koniec roku to czas podsumowywania i czas na nowe cele! My  postanowiliśmy ruszyć z nowym projektem Valencia City By Night – życie nocne Walencji i nie tylko :)!

Jak sama nazwa wskazuje Valencia City By Night – życie nocne Walencji, będzie tu o życiu (zwłaszcza tej sferze życia po zachodzie słońca) w najpiękniejszym (naszym zdaniem) mieście Hiszpanii.

Daleko będzie do dziennika, ale będzie też czasem i osobiście. Z naszej strony będziemy przedstawiać Wam jak wygląda codzienność, jak załatwić pewne sprawy urzędowe, ale przede wszystkim jak się bawić, żeby się ZABAWIĆ ! Naszym celem jest przybliżenie czytelnikom tego niezwykłego, a jeszcze schowanego w cieniu Barcelony czy Madrytu miasta. Walencja życie nocne to nasza specjalność:)!

Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania i tematy które chcielibyście poruszyć.

Może na sam początek parę słów o Walencji…  

To trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii, zatem nie trzeba się długo zastanawiać, czy jest to odpowiednie miejsce na zorganizowanie wakacji, wyjazdu służbowego, konferencji czy może romantycznych zaręczyn. Poza bogatą historią, masą zabytków, piękną plażą warto jest również zaznać atmosfery życia nocnego. I tu Walencja ma czym zaskoczyć !  W kolejnych wpisach będziemy starali się przejść przez większość dzielnic miasta opisując gdzie i co można zrobić, gdzie zjeść, gdzie znaleźć fajny lokalik, aby potupać nóżką itp. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu inspirację na swój wymarzony wyjazd.  Teraz dostęp do Walencji jest tak prosty i szybki, że aż żal nie skorzystać z okazji przyjazdu. Śmiejemy się wśród znajomych, że szybciej jest wsiąść w samolot i przylecieć do Walencji, niż pojechać na weekend do rodziny z Warszawy do Białegostoku.  Loty  bezpośrednie  z Warszawy i Krakowa latają 2 razy w tygodniu, tak więc Twoim  zadaniem jest tylko wygospodarowanie sobie czasu wolnego, aby poczuć smak, klimat i kulturę hiszpańskiej fiesty. My dołożymy wszelkich starań, aby Twój pobyt na długo pozostał w Twojej pamięci i sprawił, że będziesz chciał do nas wracać co weekend. Życie nocne Walencji to nasza pasja !

 

Pozdrawiamy Was słonecznie (bo u nas nadal bywa 19 stopni w ciągu dnia)

Sprawdźcie koniecznie naszą ofertę wyjątkowych i oryginalnych wycieczek po Walencji nocą, a także eventów i specjalnych imprez jakie  organizujemy dla Was w tym wyjątkowym, hiszpańskim mieście!!

Wasz Team, Valencia City By Night